top of page

PRODUKTY I USŁUGI DODATKOWE 

UWAGA ! Ceny podane niżej prosimy traktować orientacyjnie.

Poniżej znajduje się lista produktów i usług dodatkowych oraz oferowanych przez Nas rabatów. Wszystkie podane ceny są cenami brutto.

 

Dla ułatwienia w wyszukiwaniu interesujących Was produktów i usług przygotowaliśmy podkategorie:

1. Okna, drzwi, dodatki

2. Dach i dodatki

3. Prace zewnętrzne

4. Prace wod-kan

5. Elewacja

6. Kształty i gabaryty

7. Oszczędzanie energii

8. Pozostałe

9. Rabaty

Okna, Drzwi, Dodatki:                                                                    

27_edited_edited.jpg

POWIERZCHNIA OKIEN

W przypadku gdyby powierzchnia otworów okiennych przyjęta w standardzie nie była zadowalająca to można ją powiększyć wedle życzenia Klienta.

 

CENA: 1 500 zł/każdy dodatkowy m2 otworu okiennego powyżej standardu

26.jpg

OKNA DACHOWE

Okna dachowe są z zasady droższe od okien tradycyjnych montowanych w elewacji. W powyższej cenie oferowane są bardzo ciepłe, trzy szybowe okna dachowe firmy Fakro wraz z zestawem dodatkowych akcesoriów docieplających oraz z montażem i obróbką od wewnątrz.  

 

CENA: 3 500 zł/szt.

15.jpg

KOLOR OKIEN

W standardzie przewidziany jest biały kolor okien z obydwu stron. Istnieje jednak możliwość wykonania okien zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz w kolorze drewnopodobnym lub innym z palety kolorów producenta okien. 

 

CENA: 

4 000 zł/jedna strona wszystkich okien (zewnętrzna lub wewnętrzna)

8 000 zł/obie strony wszystkich okien (z zewnątrz i wewnątrz)

Dach i Dodatki:                                                                               

Kuźma-B2_edited.png

DASZEK NAD WEJŚCIEM DO DOMU PARTEROWEGO

Piękne zadaszenie nad wejściem nawiązujące do starego budownictwa, idealna ochrona przed wiatrem i deszczem. Słupy wykonane z drewna.

 

CENA: 9 000 zł

Prace zewnętrzne:                                                                       

Rain

WODA DESZCZOWA

Wykonanie systemu odprowadzenia wód deszczowych z dachu poprzez ułożenie rur dookoła płyty fundamentowej i odprowadzenie ich na odległość około 5 m od domu. Połączenie systemu rynnowego z systemem odwodnieniowym. Wykonanie tych prac na etapie budowy domu znacznie ułatwia późniejsze zagospodarowanie terenu.

 

CENY:

​3 000 zł - domy 

4 000 zł - domy wraz z dodatkowymi obiektami np. garaż, wiata itp. 

22.jpg

WIATA

Wiata jest alternatywą dla garażu. Doskonale chroni samochody przed deszczem, śniegiem czy szronem. Dobrze wykonana wiata ma także duże walory estetyczne. Wykonana z solidnego grubego drewna, dach obity deską, dachówka, całość malowana rury stalowe ocynkowane. 

 

CENA:

Wiata jednostanowskowa: 35 000 zł 

Wiata dwustanowiskowa: 45 000 zł 

Garaż-1b.jpg

GARAŻ WOLNOSTOJĄCY LUB DOSTAWIONY

Świetne miejsce zarówno na samochód jak i na rowery, sprzęt ogrodniczy czy meble ogrodowe. Podłoga w garażu wykonana jest z betonu lub kostki brukowej. Garaż jest tak ciepły, że przez cały rok bez grzania temperatura wewnątrz nie spada poniżej 5 stopni Celsjusza. Z zewnątrz wykończony tynkiem. W cenie garażu także brama garażowa o wartości 5 000 zł (garaż jednostanowiskowy) lub  7 000 zł (garaż dwustanowiskowy). Wentylację zapewnia rekuperator ścienny, który jest w tej cenie. 

CENA:  2  800 zł/m2 (przyległy do budynku),  3 000 zł/m2 (wolnostojący)

Garaż-1c2_edited.png

DODATKI DO GARAŻU

Decydując się na garaż mogą Państwo skorzystać z naszej szerokiej oferty dodatków:

- Podwyższenie wysokości garażu: 4 zł/m2/cm wysokość garażu

(W standardzie 225 cm do belek sufitowych i 200 cm otwór pod bramę).

- Okno elewacyjne: 1 000 zł za m2 otworu, nie mniej niż 1 000 zł

- Okno dachowe: 2 500 zł

Prace wod-kan.:                                                                            

65499083_3_644x461_hydraulikinstcowod-ka

PUNKTY WOD-KAN

W standardzie mamy przyjęte 5 punktów wod-kan na dom, jednakże niektórzy nasi klienci decydują się na dodatkowe punkty wod-kan. 

 

CENA: 800 zł/pkt

Elewacja:                                                                                       

3344cfb39632.jpeg

ELEWACJA INNA NIŻ BIAŁY TYNK

Zamiast tynku zewnętrznego możliwe jest wykonanie innej elewacji np. z klinkieru, klinkieru elastycznego, cegły betonowej itp. Prace takie można wykonać na całości budynku lub tylko w wybranych miejscach. Oprócz kwestii estetycznych taka elewacja jest znacznie trwalsza w porównaniu do tynków, a także bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne i na zabrudzenia.

 

CENA: Konkretna cena ustalana indywidualnie.

Kształty i gabaryty:                                                                     

tape_measure.jpg

WYSOKOŚĆ DO SUFITU PODWIESZANEGO

Istnieje możliwość podniesienia wysokości sufitu powyżej przyjętego standardu 250 cm. Podniesienie wysokości możliwe jest  w dystansach co 10 cm, przykładowo: 260, 270, 280 itp. Koszt zwiększenia wysokości jest zależny od pow. wewnętrznej domu. 
 

CENA:

5 zł/cm za każdy m2 powierzchni wewnętrznej domu x 10 cm (lub wielokrotność 10 cm).

HOUSE TYPE D.jpg

DOM NA PLANIE LITERY "L", "C" LUB "T"

Podstawowym wariantem domu jaki wykonujemy to do na planie prostokąta lub kwadratu. Istnieje jednak możliwość wykonania domu na planie litery T, L lub C. Ponieważ koszt wykonania takiego domu jest wyższy (m.in. większa powierzchnia ścian w stosunku do powierzchni użytkowej, bardziej skomplikowany dach) to i cena takiego domu jest odpowiednio wyższa.

 

CENA:

20 000 zł

Oszczędzanie Energii:                                                                 

flir_20190124T132937.jpg

FUNDAMENT GRZEWCZY

Zamocowanie kabli grzewczych o niskiej mocy około 10W/mb i 30W/m2 na powierzchni całej płyty fundamentowej w równych odstępach powoduje, iż uzyskujemy efekt ciepłej podłogi (22-23 stopnie) w całym domu. Kable w standardzie tworzą dwa niezależne obwody, ale za dopłatą możliwe jest dodanie dodatkowego obwodu. 

CENA: 80 zł/m2 powierzchni wew. domu + 500 zł za każdy dodatkowy obwód. W cenie nie są ujęte sterowniki.

Inhom-3b2.png

STANDARD PASYWNY

W cenie podstawowej zawiera się budowa domu w standardzie energooszczędnym. Za dopłatą uzyskamy standard pasywny tj. zapotrzebowanie na energię mniejsze niż 15 kWh/m2/rok. Standard ten uzyskuje się poprzez zwiększenie grubości izolacji podłogi, dachu, polepszenie parametrów okiennych oraz wstawienie grubszych drzwi, a także montaż lepszego rekuperatora.

 

CENA: 120 zł/m2

Pozostałe:                                                                                      

iStock_000016702791_Large.jpg

PRĄD BUDOWLANY

Przed przystąpieniem do budowy na działce powinno znajdować się źródło prądu. Aby wybudować dom potrzebujemy nie tylko prąd 230 V, ale także siłę czyli 400 V. W tym celu należy wystąpić o prąd budowlany w zakładzie energetycznym następnie kupić lub wypożyczyć skrzynię elektryczną budowlaną, zainstalować ją, podłączyć, wypełnić druki, zgłosić instalację prądową do zakładu energetycznego, a następnie podpisać umowę na dostawy prądu. 

CENA: 1 000-1500 zł

gf-hLAW-gQdg-wyRo_badanie-geotechniczne-

BADANIA GEOLOGICZNE

Badania te wykonuje się w celu określenia warunków gruntowo-wodnych działki przeznaczonej pod zabudowę. Dokument ten jest potrzebny do poznania sytuacji na działce "pod ziemią". Niezbędny jest także w procesie o pozwolenie na budowę oraz do wykonania projektów wykonawczych fundamentów. 

 

CENA: 1 500 zł

Land_Surveyor_Acquires_Property_Informat

MAPA DO CELÓW PROJEKTOWYCH

Przed przystąpieniem do wykonania projektu niezbędna jest mapa do celów projektowych. Wykonanie kompletnej mapy zajmuje około miesiąca.  Jednak wersja robocza  na podstawie, której można rozpocząć prace koncepcyjne zwykle gotowa jest w ciągu kilku dni. 

 

CENA: 1 500 zł

45d546_1f4df87ff25a4981a52ecf122ec45910_

PRZEPŁYWOWY OGRZEWACZ WODY

W standardzie T&O do C.W.U. przewidziany jest bojler. Jest jednak możliwość rezygnacji z bojlera na rzecz nowoczesnego modelu przepływowego podgrzewacza wody.

CENA: 1500 zł

główne dobra jakość_edited.jpg

WIZUALIZACJA 3D DOMU

Oferta tylko dla naszych Klientów. Fotorealistyczna wizualizacja 3d Twojego przyszłego domu. W cenie 4 ujęcia domu oraz 4 poprawki (np. różne wersje kolorystyczne dachu, elewacji itp.). Każda kolejna poprawka 150 zł. WIzualizacja 3d jest świetną opcją dla Klientów bardziej wymagających i mniej zdecydowanych w zakresie wyglądu i kolorystyki budynku.

 

CENA: 1200 zł

bottom of page