top of page

Projekty i biurokracja

NIE OFERUJEMY GOTOWYCH PROJEKTÓW - WSZYSTKIE NASZE DOMU PROJEKTUJEMY OD ZERA!

 

Wszystkie nasze domy budujemy w oparciu o indywidualnie przygotowane projekty. Nawet jak Klient ma już własny projekt to i tak musimy go dostosować do naszej technologii i uzyskać stosowne pozwolenia 

Wykonanie projektu wraz z uzyskieniem wszelkich formalności standardowo zajmuje około 6 miesięcy jednak zdarzały się  sporadczyne sytuacje (ze wzglęu na urzędowe procedury) gdy czas ten sięgał nawet 12 miesięcy.  

Oprócz tego wykonujemy także takie usługi jak:

- mapa do celów projektowych

- badania geologiczne

- badania archeologiczne 

- projekty przyłączy (Trójmiasto i okolice) 

- nadzór nad budową oraz wszystkie formalności związane z zakończeniem budowy;

W cenie projektu (tylko okolice Trójmiasta) załatwiamy wszystkie niezbędne formalności (warunki techniczne, uzgodnienia z urzędów, opinie archeologiczne, uzgodnienia projektów z gestorami sieci itp.).

W związku z sytuacją, iż na proces projektowo-urzędowy należy przeznaczyć ok. 6 miesięcy zachęcamy potencjalnych Klientów aby przychodzili do nas wcześniej, najlepiej aby w jednym roku wykonać projekt w kolejnym wybudować dom. 

Nasze przykładowe projekty:

Jako, że w naszej firmie KAŻDY projekt jest dostosowywany indywidualnie pod preferencje oraz działkę Klienta, poniższe projekty mają służyć tylko za inspirację i mogą pomóc w doborze odpowiedniego domu dla Państwa. Poniższe wizualizacje dobrze obrazują jakiego typu domy budujemy oraz jakie bryły są zgodnie z naszą technologią i ideą. Nie sprzedajemy samych projektów, specjalizujemy się tylko w kompleksowej obsłudze Klienta. Aby zobaczyć więcej wizualizacji prosimy zobaczyć naszą GALERIĘ.

Nie posiadamy gotowych rzutów domów - każdy dom jest projektowany indywidualnie, układ wewnętrzny domu jest dostosowywany do działki i życzeń Klienta!

bottom of page