Działki w Bojanie na sprzedaż!

Nasza Oferta

 

Oferujemy działki w Bojanie za 120 zł/m2 netto!

 

Działki są położone w pięknej okolicy na wzgórzu przy ulicy Spacerowej.

Posiadamy 3 działki na sprzedaż, każda powyżej 1000 m2: 42/14, 42/12 i 42/10.

W drodze przy działkach biegnie, gaz, woda, prąd i kanalizacja.  

Działki objęte są planem miejscowym o przeznaczeniu MN (budownictwo mieszkaniowe).

BOJANO

 

( j. kaszub. Bòjano) to duża wieś na Kaszubach, położona w województwie pomorskim w powiecie wejherowskim, w gminie Szemud, przy drodze wojewódzkiej nr 218.

Lokalizacja działek
 

Działki położone są na wzgórzu. Jadąc z Chwaszczyna w kierunku na Wejherowo należy za kościołem skręcić w drugą drogę w lewo. Po 300 m dotrzecie do rozległego pola pomiędzy ulicami Spacerową a Dąbrowskiego. Jesteście na miejscu. 

Komunikacja

KOMUNIKACJA MIEJSKA

Bojano już dziś jest bardzo dobrze skomunikowane z Trójmiastem. Linia autobusowa nr 191 zapewnia szybki dojazd do centrum Gdyni. Zarówno trasą przez Chwaszczyno jesteśmy w stanie szybko dotrzeć na Karwiny czy Dąbrowe. Równie wygodne jest połączenie przez las do Rumi, Redy, Chwarzna czy Cisowej. Z Bojana także szybko dotrzemy do Rębiechowa. Prowadzone i planowane inwestycje znacząco przyczynią się do wzrostu atrakcyjności całego Bojana jak i działek które posiadamy w ofercie.

DROGA NR 218

Drogra nr 218 łącząca Chwaszczyno z Wejherowem została w ostatnich latach poddana modernizacji, co znacząco zmieniło oblicze Bojana. Szacowany koszt robót opiewał na ponad 52 mln zł. Ponadto w Bojanie zostały wybudowane chodniki oraz ciąg pieszo rowerowy między zjazdem na ul. Warszawską a wjazdem na ul. Kwiatową.

TRASA S6

Projektowana trasa szybkiego ruchu zrewolicjonizuje położenie Bojana względem Trójmiasta i innych miejscowości.  Nowoczesna krzyżówka zapewni sprawne i szybkie połączenie z Gdańskiem i Gdynią. Ekrany akustyczne, naturalne pofałdowanie terenu oraz planowana intesywna zieleń w połączeniu z nowoczesnymi technologiami budownictwa wszystko to spowoduje, iż domy które zbudowaliśmy i budować będziemy zyskają na wartości i staną się atrakcyjnym obszarem mieszkalnym. 

Zagospodarowanie terenu

Zobacz rozkład działek poniżej. Kliknij obrazek by powiększyć.

Zdjęcia

Zobacz zdjęcia działek w Bojanie i powstałych domów.

Copyright © 2018 by INHOM

All rights reserved.

  • Grey Instagram Icon
  • Grey YouTube Icon