top of page

Budowa Domów

 

Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie tanich energooszczędnych, pasywnych oraz zero-energetycznych domów. Swoje usługi oferujemy na obszarze Polski środkowej i północnej. Budujemy głównie domy o stosunkowo prostych bryłach. Zapewniamy kompleksowe podejście w systemie „zaprojektuj i zbuduj”. Duży nacisk kładziemy na innowacyjność, terminowość oraz wielką wagą przykładamy do zapewnienia atrakcyjnych cen.

 

Czy wiesz, że.....?

 

Czy wiesz że, gdyby wszystkie budynki w Polsce były budowane i modernizowane według naszej energooszczędnej lub podobnej technologii to Polska mogłaby stać się Państwem niezależnym energetycznie. Wtedy dyskusje na temat elektrowni atomowej stałyby się zbędne. Prawie cały węgiel dziś spalany w Polsce byłby niepotrzebny. Nie trzeba byłoby dotować kopalni. Jakość powietrza w Polsce znacznie by się polepszyła, co pozytywnie wpłynęłoby na nasze samopoczucie, zdrowie i codzienne życie. Ludzie zwolnieni z kopalni (lub ich odpowiednia liczba) znaleźliby prace przy produkcji i zastosowaniu technologii i materiałów energooszczędnych.

Nie czekaj na decyzje odgórne, zacznij działać już dziś. BUDUJ ENERGOOSZCZĘDNIE!

Dlaczego Warto Budować z Nami?

 

Jesteśmy specjalistami w zakresie budownictwa pasywnego, energooszczędnego.

Jesteśmy polską, rodzinną i innowacyjną firmą. Prawie wszystkie materiały i urządzenia, które stosujemy na budowach pochodzą z polskich lub zlokalizowanych w Polsce fabryk.

Oferujemy przystępne ceny. Aktualne ceny można sprawdzić TUTAJ

Mamy Doświadczenie.

Działamy od 2007 roku i możemy  pochwalić się prawie 80 realizacjami.

Gwarantujemy wysoką jakość. Wysoka jakość to zadowolony Klient. Sprawdz technologię budowy aby przekonać się jakich materiałów używamy.

Zapewniamy kompleksową obsługę od A do Z. 

Rozwiązanie prawie wszystkich problemów leży po naszej stronie.

Usługi projektowe i formalności urzędowe w jednym miejscu. Działamy w myśl idei "zaprojektuj i wybuduj".

Najnowocześniejsze technologie. Stale poszukujemy nowszych, lepszych oraz bardziej energooszczędnych rozwiązań.

Szybki czas realizacji. Domy jednorodzinne wykonujemy                w ciągu 7-8 miesięcy.

Wysoką kulturę na budowie. Na naszych budowach panuje wysoka kultura i higiena pracy.

 

Niskie rachunki za ogrzewanie. Domy które budujemy są bardzo ciepłe. Roczny koszt grzewczy to około 10 zł/m2 na rok.

Elastyczne godziny pracy. Na spotkania z klientami umawiamy się nie tylko w normalnych godzinach pracy ale także wieczorami lub w soboty.

Biurokracji mówimy NIE.

Stosujemy podejście im mniej tym lepiej - elektroniczny obieg dokumentów, minimum formalności, proste umowy oraz zapisy.

Ochrona Środowiska.

Stale zwiększamy udział materiałów biodegradowalnych oraz pochodzących z recyklingu. 

Serwis Gwarancyjny

Zapewniamy niezawodny, szybki i bezproblemowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Wysoki poziom obsługi Klienta. To Klient jest w centrum naszego zainteresowania. Sugestie i życzenia Klienta są dla nas rozkazem.

Oferujemy liczne promocje dla naszych Klientów, zarówno przed budową jak i w trakcie.

Gwaranca stałej ceny przy podpisywaniu umowy. Cena może tylko ulec obniżeniu.

Jesteśmy Ambasadorem Budownictwa Pasywnego w Polsce i wspieramy energooszczędność. Posiadamy certyfikat przyznany przez PIBP.

Jako nieliczni w Polsce oferujemy budowę domu zeroenergetycznego, którego zapotrzebowanie na energię wynosi 0 KWh.

Jako firma proekologiczna i nowatorska oferujemy systemy wykorzystujące energię odnawialną w bardzo atrakcyjnych cenach.

Czujemy się odpowiedzialni za nasze otoczenie i nasz kraj. Często działamy na rzecz lokalnej społeczności.

Dla Kogo?

 

Naszą ofertę kierujemy do ludzi, którzy:

 

 1. szukają kompleksowej obsługi i nie chcą samemu angażować się w organizację budowy 

 2. szukają sprawdzonej rzetelnej firmy 

 3. chcą mieć oszczędny dom 

 4. planują budowę w szybkim czasie 

 5. myślą nowocześnie i odpowiedzialnie 

 6. szukają prostych nie skomplikowanych projektów 

 7. preferują proste i przejrzyste zasady

 8. ceniących sobie wysoką jakość

 9. nie są obojętni dla ochorny środowiska

 10. cenią sobie wysoki komfort życia

Projekty Domów

 

Projekty​ ​domów​ ​-​ ​oferta​ ​skierowana​ ​tylko do​ ​osób,​ ​które​ ​zlecą​ ​budowę​ ​domu​ ​firmie​ ​INHOM. Działamy w systemie "zaprojektuj i zbuduj". Nie zajmujemy się sprzedażą gotowych projektów i wykonywaniem projektów bez wykonawstwa. Więcej informacji tutaj.

Zlecając​ ​wykonanie ​projektu​ ​zyskujecie:

 

 • Indywidualny projekt 

 • Niską cenę za projekt wraz z formalnościami, w tym pozwolenie na budowę.

Zalety Naszych Domów

 

Oto co zyskujesz decydując się na dom pasywny lub ekstremalnie energooszczędny budowany przez INHOM:

1. Oszczędności. Koszty ogrzewania domu w wersji standardowej to 13zł/m2/rok co przy 100 metrowym domu przekłada się na roczne koszty ogrzania domu w wysokości 1300 zł. W przypadku wersji pasywnej jest to jeszcze mniej bo około 800 zł a w przypadku domu z instalacją fotowotaiczną kosztów grzewczych nie ma !

 

2. Ciepły dom. Technologia pasywna umożliwia wybudowanie domu bardzo ciepłego. Utrzymywanie komfortowych temperatur w całym domu jest dużo łatwiejsze i tańsze niż w domu wybudowanym wg tradycyjnych technologii.

 

3. Świeże powietrze. Dzięki wentylacji mechanicznej z rekuperacją świeże i ciepłe powietrze rozprowadzane jest w domu non-stop. Wentylacja grawitacyjna może być używana alternatywnie np. w lecie.

 

4. Chłód w lecie. Doskonała izolacja termiczna zapewnia przyjemny mikroklimat nawet w upalne dni lata i to nawet na samym poddaszu. To z kolei przekłada się na realne oszczędności na klimatyzacji latem i wyższy komfort temperaturowy w trakcie upalnych dni w lecie. Dzięki takim rozwiązaniom upał pozostaje na zewnątrz. Konieczne jest jednak zastosowanie zewnętrznego zacienienia okien np. w postaci rolet, żaluzji, markiz.

5. Niezależne zasilanie. Każdy dom ma przygotowane zasilanie zastępcze z agregatu prądotwórczego. Dzięki temu nawet w przypadku awarii krajowego systemu elektrycznego dom może być zasilany z własnego źródła.

 

6. Prosty system grzewczy. Dzięki bardzo niskiemu zapotrzebowaniu na ciepło system grzewczy może zostać ograniczony do minimum. Dzięki temu system jest prosty w obsłudze oraz bardziej odporny na awarie.

 

7. Instalacja fotowoltaiczna. Dom wyposażony w instalację fotowoltaiczną jest w stanie nie tylko pokryć wszystkie koszty energii elektrycznej ( do celów ogrzewania, przygotowania ciepłej wody oraz pozostałej energii elektrycznej) ale także w niedalekiej przyszłości ładować akumulatory samochodów elektrycznych.

 

8. Równomierny rozkład temperatur. Dzięki doskonałej izolacji przegród zewnętrznych oraz szczelności budynku każde miejsce w domu ma podobną temperaturę. To samo odnosi się także do ścian zewnętrznych okien i ścian wewnętrznych. Ciepło już nie jest tylko przy kominku ale w każdym miejscu budynku, co znacznie podnosi komfort cieplny lokatorów.

Realizacje

 

Oferujemy budowę domów na terenie Polski północnej, głównie na terenie województwa pomorskiego. W zależności od sytuacji możemy podjąć się także budowy domu parterowego na części terenu województwa kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

bottom of page